Na rynku związanym z infrastrukturą sportową działamy już od ponad 23 lat, a od 2010 roku pod nazwą Murawa-Sport.

Zajmujemy się głównie renowacją istniejących boisk, poprawianiem nawierzchni po nieudanych remontach oraz zakładaniem i budową nowych trawników naturalnych o charakterze sportowym, a w szczególności płyt piłkarskich.
Naszymi partnerami biznesowymi są głównie OSiR-y, MOSiR-y, Urzędy Miast i Gmin, Kluby Sportowe oraz inne podmioty mające w zarządzaniu lub będące właścicielami trawiastych nawierzchni sportowych.
Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Elastycznie dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów, a także do Ich możliwości finansowych.

Najnowsze informacje na temat firmy MURAWA-SPORT i prowadzonych obecnie prac prezentujemy dziale AKTUALNOŚCI

Efekty naszej pracy – kompleksowa renowacja boiska – można zobaczyć TUTAJ

Od marca 2016 r. jesteśmy także członkiem Klubu Sportowa Polska, zrzeszającego firmy aktywnie uczestniczące w poprawie funkcjonalności istniejących i budowaniu nowych obiektów sportowych o różnym przeznaczeniu.
Klub Sportowa Polska, to także działania w zakresie edukacji i wymiany wiedzy oraz doświadczeń związanych z problematyką infrastruktury sportowej, którą to wiedzą i doświadczeniami chętnie się z Państwem podzielimy.
Więcej informacji na temat działalności Klubu Sportowa Polska, w tym o programie Budujemy Sportową Polskę, można dowiedzieć się na stronie internetowej KSP TUTAJ

Prowadzimy również sprzedaż profesjonalnych nawozów (m.in. Scotts, Mivena, BarFertile, Haifa, Green Perfect, Melspring, Compo) i mieszanek nasion traw (m.in. Barenbrug, Trawnik Polski) na boiska sportowe, a także wkręcanych ZNACZNIKÓW BOISKOWYCH (komplet 25 szt.) do oznaczania punktów krańcowych linii boiskowych, w cenie 750 zł netto + 23% VAT (dostawa gratis).

Można u nas zakupić trawę w rolce oraz włókę siatkową do pielęgnacji murawy boiska.

Ceny do uzgodnienia po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.
Możliwości płatności w ratach za wykonane usługi.

Ponadto oferujemy szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją nawierzchni trawiastych oraz doradztwo w zakresie użytkowania i utrzymania boisk piłkarskich.

Z poważaniem
mgr inż. Jacek Kulpeksza
Murawa-Sport

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ulotkę reklamową przedstawiającą zakres naszych prac, można pobrać/zobaczyć
TUTAJ cz. 1 oraz TUTAJ cz. 2

WIOSNA-JESIEŃ 2024 r. OFERUJEMY PROMOCYJNE CENY USŁUG!
NAWOZY WIOSENNE, LETNIE I JESIENNE TERAZ W PROMOCYJNEJ CENIE!